Apie mus

Sveiki, mano vardas Olga. Esu prekės ženklo La Tendresse Knitwear įkūrėja.

Idėja, kilusi dar 2018 metais, buvo sėkmingai įgyvendinta 2019 metais. Pristatėme prekės ženklo La Tendresse Knitwear pirmuosius natūralios merino vilnos ir kašmyro moteriškus namų chalatus. Tai buvo drąsu ir neįprasta. Vilna neįprastas pasirinkimas drabužiui, kuris liečia mūsų kūną. Tačiau tai tik stereotipas, kurį mes sėkmingai griauname. 

Mes norime, kad žmogus puoselėtų ne tik savo išorę, kuri yra matoma kasdien šimtams ir tūkstančiams svetimų žmonių, kuriuos sutinkame gatvėse. Žmogaus vidus  ir jo vidinė būsena yra svarbiausia, kas gali būti jo gyvenime. Tai yra visa ko pradžia. 

Sudedamosios dalys yra šios: laikas skiriamas tik sau, širdies ramybė, kokybiškas poilsis, meilė sau. Tik turėdamas pilną “rezervuarą” meilės savo viduje, žmogus geba mylėti kitus ir rūpintis jais. Kurti gražų pasaulį aplink save ir savo artimuosius. 

Namų drabužiai La Tendresse Knitwear skirti ne išorei, o jūsų vidui. Ten, kur jūsų nemato pašaliniai, ten, kur jūs jaučiatės saugiausiai. Namuose. Kur esate tikri, nuoširdūs, apsupti meilės ir šilumos. 

Gyvenimas susideda iš smulkmenų, kurios pavieniui atrodo nereikšmingos, tačiau visumoje sudaro mūsų gyvenimą. 

susisiekti

Darbų užkuliusiai

Stebuklai vyksta kasdien. Kiekvieną valandą, minutę ir netgi sekundę. 

Tai, kad mes jų nepastebime, nereiškia, kad jų nėra. Mokykimės kartu juos matyti.

– Olga, La Tendresse Knitwear įkūrėja